Wzory pism prawnych:
Witaj Sprzedawco! Możesz tutaj zapytać naszych prawników o rzeczy związane z Twoim sklepem :)
0 głosów
206 wizyt
w Inne przez użytkownika
zmienione kategorie przez użytkownika
Dzień dobry. Informatyk zmieniając ceny na stronie pomylił się i zamiast 300 złotych, podał 30. Niestety zanim zdążyliśmy to zmienić klient kupił kilka sztuk produktu. Co mamy zrobić w takiej sytuacji?? Czy możemy jakoś odmówić mu sprzedaży tego produktu?

1 odpowiedź

0 głosów
przez użytkownika Ekspert Prokonsumencki.pl (26.7k)

W opisanym przez Państwa przypadku doszło do rażącego błędu w cenie podanej na stronie. W tym przypadku mogą Państwo wysłać do klienta oświadczenie o uchyleniu się od skutków prawnych czynności. Poniżej przesyłam link do naszego wzoru pisma (Oświadczenie sprzedawcy o uchyleniu się od skutków oświadczenia woli złożonego pod wpływem błędu) znajdującego się pod adresem: https://prokonsumencki.pl/wzory/. Pismo mogą Państwo wysłać do klienta zarówno mailem jak i listem poleconym. 

przez użytkownika (100)
Companies offering Online Biology Paper Writing Services should help students perform well by delivering papers prior to deadline as early delivery of Custom Biology Research Papers and Biology Term Paper Writing Services is very important.
https://topessaywriting.com/biology-writing-services/

396 pytań

402 odpowiedzi

68 komentarzy

1.4k sprzedawców

Wsparcie Prawne Sprzedawcy to miejsce, w którym możesz bezpłatnie zadawać pytania naszym prawnikom, uzyskać pomoc i wsparcie.


Profesjonalne wzory pism dla Sprzedawców przygotowane przez prawników:


...