Wzory pism prawnych:
Witaj Sprzedawco! Możesz tutaj zapytać naszych prawników o rzeczy związane z Twoim sklepem :)
0 głosów
425 wizyt
w Klauzule niedozwolone przez użytkownika (160)
Dzień dobry, konkurencja sprzedaje te same produkty, lecz jest nieautoryzowanym sprzedawcą. Czy będąc nieautoryzowanym sprzedawcą może wystawiać te produkty na stoją stronę internetową?. Czy można coś z tym zrobić ? Pozdrawiam

1 odpowiedź

0 głosów
przez użytkownika Ekspert Prokonsumencki.pl (26.7k)
edycja przez użytkownika
Dzień dobry,

Niestety nie ma możliwości zablokowania sprzedaży nieautoryzowanemu sprzedawcy - przepisy o konkurencji jednoznacznie tutaj wskazują, że sprzedaż nie może być w ten sposób ograniczona. Można ewentualnie sprawdzić, czy taki sprzedawca nie wykorzystuje w nieprawidłowy sposób znaku towarowego producenta - w takim przypadku zapraszamy do kontaktu w celu udzielenia szczegółowej porady na adres kontakt@prokonsumencki.pl.

Pozdrawiamy
przez użytkownika (160)
Dziękuję za odpowiedź. A co z ich stroną internetową, gdzie są wystawiane przedmioty na sprzedaż? Jeśli są nieautoryzowani mogą pobierać treść i grafikę z domeny publicznej? Pozdrawiam
przez użytkownika (100)
Students who seek Professional Economics Assignment Help from a writing company are guaranteed of getting good grades for their Academic Economics Research Papers  and  Online Economics Assignment Help Services that are free from grammatical errors.
https://researchpapers247.com/economics-assignment-help/

396 pytań

402 odpowiedzi

68 komentarzy

1.4k sprzedawców

Wsparcie Prawne Sprzedawcy to miejsce, w którym możesz bezpłatnie zadawać pytania naszym prawnikom, uzyskać pomoc i wsparcie.


Profesjonalne wzory pism dla Sprzedawców przygotowane przez prawników:


...